Kibicka przytuliła bramkarza reprezentacji Iranu. Federacja ukarała piłkarza. Co miałem zrobić?

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Kibicka przytuliła bramkarza reprezentacji Iranu. Federacja ukarała piłkarza. "Co miałem zrobić?"

Sport

Kibicka przytuliła bramkarza reprezentacji Iranu. Federacja ukarała piłkarza. "Co miałem zrobić?"

2024-04-18 7:32

Bramkarz reprezentacji Iranu i klubu Esteghlal Teheran Hossein Hosseini został ukarany przez federację po tym, jak został... przytulony przez kibickę, która wraz z grupą innych osób wbiegła na boisko przerywając ligowy mecz z Aluminium Arak.

Bramkarz reprezentacji Iranu ukarany. Kuriozalny powód

Jak przekazał lokalny portal Varzesh3, 31-letni Hosseini, który bronił reprezentacyjnej bramki w dwóch spotkaniach mundialu 2022 w Katarze, został zawieszony na jeden mecz i ukarany grzywną w wysokości ok. siedmiu tysięcy euro.

Od kilku tygodni na stadionach piłkarskich w Iranie może się pojawiać ograniczona liczba kobiet. Tak też było na obiekcie w Teheranie. Tuż przed końcem meczu w grupie osób, które wdarła się na murawę była kobieta. Pobiegła w kierunku bramkarza i go uściskała, a zgodnie z prawem w tym kraju zabrania się dotykania kobiet, które nie są członkami najbliższej rodziny. To stanowiło podstawę do ukarania Hosseiniego.

- Ona podbiegła i mnie przytuliła. Co miałem zrobić? - powiedział później piłkarz i zaznaczył też, że jest zaskoczony karą. Jak dodał, starał się też ochronić młodą kobietę przed użyciem przemocy fizycznej przez interweniujące służby porządkowe.

Media lokalne wskazały, że to pierwszy przypadek w historii irańskiego futbolu, że na boisko wdarła się kobieta.

Tak mieszka Leo Messi w Miami! Luksus i przepych! Apartament za 9 mln dolarów

Tak żyją żony i kobiety polskich piłkarzy. Jest luksusowo! Oto Polskie WAGs