Święta

Jak internet widzi Dzień Kobiet 2024. Oto najlepsze MEMY!

2024-03-08 7:26

Dzień Kobiet to jedno z najbardziej znanych świąt w Polsce. Chyba każdy wie, że wypada on 8 marca. Tego dnia mężczyźni mają swoje zadania - złożenie szczerych, poruszających życzeń oraz wręczenie przemyślanych prezentów. Przy okazji w internecie pojawia się wiele memów na ten temat. My zebraliśmy dla was te najlepsze! Koniecznie obejrzyjcie je w naszej galerii!

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Pierwszy dzień kobiet obchodzony był 28 lutego 1909. W Polsce święto było popularne w okresie PRL. W latach 70. do popularnych podarunków dołączyły kwiaty. Początkowo ofiarowywano goździki i rajstopy, a później tulipany. Z okazji tego dnia publikowano portrety kobiet różnych sektorów życia gospodarczego zgodnie z opinią Władysława Gomułki, że „nie ma dziś w Polsce dziedziny, w której kobiety nie odgrywałyby ważnej roli”.

Dzień Kobiet dziś - oto najlepsze memy!

Mężczyźni mają swoje zadania - złożenie szczerych, poruszających życzeń oraz wręczenie przemyślanych prezentów, które wywołają uśmiechy na twarzach. Nie da się ukryć, że potrafi to naprawdę konkretnie umilić nawet najgorszy dzień. Warto więc pomyśleć o ukochanej, mamie, babci czy chociaż najbliższej przyjaciółce, koleżance z pracy. Zebraliśmy dla Was najlepsze memy, śmieszne obrazki właśnie na 8 marca. Skutecznie rozbawią, a także poprawią humor wszystkim damo. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!