Święta

Eska rozdawała choinki! Można było je zdobyć na Międzynarodowych Targach Poznańskich! [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 10 grudnia w godzinach popołudniowych dziennikarze Eski Poznań rozdawali na Międzynarodowych Targach Poznańskich choinki oraz inne gadżety Eski oraz naszych sponsorów! Wystarczyło zakręcić naszym kołem fortuny! Kilkadziesiąt osób otrzymało od nas główną nagrodę!

Prezenty od Eski Poznań na MTP!

Już po raz drugi ekipa Eski Poznań na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozdawała prezenty! W tym piękną, żywą choinkę oferowaną przez Nadleśnictwo Babki! Ponadto oprócz drzewka świątecznego, można było wygrać w trzech turach (13:45, 15:00 i 16:00) gadżety Eski, pierniki, zawleczki, a także skrobaczki do szyb od jednego ze sponsorów (Volkswagen Poznań).

Choinki od Eski Poznań!

Eska Poznań podobnie, jak 3 grudnia tak i 10 grudnia rozdała kilkadziesiąt choinek swoim słuchaczom, którzy zakręcili specjalnym kołem fortuny. Po wylosowaniu choinki, uczestnicy mieli także za zadanie zaśpiewać kolędę, lub inną piosenkę świąteczną! Po wszystkim mogli cieszyć się nową choinką!

Jak zdobyć choinkę od Eski?

Ekipa Eski Poznań pojawi się na Międzynarodowych Targach Poznańskich także 17 grudnia. Ponadto, jeśli chcecie poza tym otrzymać od Eski choinkę, wystarczy napisać na naszym fanpage na Facebooku, dlaczego to właśnie Wam mamy przywieźć choinkę. 

Zobaczcie akcję Eski Poznań na MTP!

Ubieranie miejskiej choinki w Lesznie