NASZA AKCJA

Ekipa Eski rozdawała choinki na Jarmarku Świątecznym na Targach! [ZDJĘCIA]

2023-12-03 19:12

Za nami pierwsza wizyta ekipy Radia Eska na Jarmarku Świątecznym na Targach. Wszyscy chętni mogli zakręcić naszym kołem i zgarnąć świąteczne gadżety od Eski. Można było zgarnąć też piękną, pachnącą choinkę. Było super! :) Zobaczcie zdjęcia.

Boże Narodzenie zbliża się coraz większymi krokami. W mieście czuć już świąteczną atmosferę. Rozświetlona została miejska choinka, od kilkunastu dni działa też już między innymi Jarmark Świąteczny na Targach.

I to właśnie tam w niedzielę (3.12.) pojawiła się ekipa Radia Eska. Wszyscy chętni mogli zakręcić naszym kołem i zgarnąć świąteczne gadżety od Eski. Były bombki choinkowe, świąteczne pierniczki i inne słodycze. Nie ma jednak co ukrywać, że to choinki skradły całe show. ;) 

Wysokie, rozłożyste, pięknie pachnące, świeżo ścięte drzewka świąteczne zgarnęło w sumie kilkadziesiąt osób. I nikt nie krył radości. :) 

Pierwszy, ale nie ostatni raz

Ekipa Radia Eska jeszcze nie raz pojawi się na Jarmarku Świątecznym na Targach. Będziemy tam jeszcze w dwie kolejne niedziele, czyli 10 i 17 grudnia. Wtedy również będzie można zakręcić eskowym kołem i zgarnąć nasze wakacyjne gadżety. Obiecujemy, choinki też będą. :) O szczegółach (godziny i konkretne miejsce, gdzie będziecie mogli nas spotkać) będziemy informować Was na naszym facebookowym profilu Eska Poznań News.

Ekipa Eski może dowieźć Ci choinkę do domu!

Jeżeli nie możecie w niedzielę pojawić się na Jarmarku Świątecznym na Targach, to nic straconego. Ekipa Radia Eska może dostarczyć Wam choinkę prosto do domu. Wystarczy przekonać nas w wiadomości prywatnej na facebookowym profilu Eska Poznań News, że to właśnie Was powinniśmy odwiedzić. To co? DO DZIEŁA! :)

Partnerami naszej świątecznej akcji są: Fabryka Volkswagen Poznań, Nadleśnictwo Babki i Jarmark Świąteczny na Targach