Budynek POSUM

i

Autor: UMP/mat.pras.

Duże zmiany w POSUM! Kilkanaście punktów recepcyjnych zamiast jednego.

2022-06-30 15:07

Reorganizacja rejestracji do specjalistów w POSUM! Od dziś [piątek] poznaniacy i poznanianki mogą korzystać tam z nowego systemu rejestracji​. Zniknął jeden duży punkt recepcyjny, a pojawiło się kilkanaście małych.

Spore zmiany w Poznańskim Ośrodku Specjalistycznych Usług Medycznych. Od dzisiaj [piątek] pacjenci mogą rejestrować się nie w jednym centralnym punkcie recepcyjnym, a w kilku mniejszych, znajdujących się bezpośrednio przy gabinetach specjalistów.

Zmiany zwiększą również komfort pracy personelu i pozwolą zacieśnić współpracę między lekarzem a rejestracją. Wreszcie, na podstawie przeprowadzonego audytu i zebranych danych, wprowadzamy rozwiązania, które zwiększą przychody POSUM oraz kadry lekarskiej. Zmiany te były wypracowywane i konsultowane podczas licznych spotkań z lekarzami oraz personelem rejestracyjnym. Realizujemy partnerskie podejście, jednocześnie kładąc nacisk na potrzeby pacjentów. Zmiany mają to do siebie, że wiążą się z niepewnością i pewnymi trudnościami, szczególnie na początku ich wdrażania- ale chcemy podnosić jakość już od teraz.

mówi Konrad Zaradny, dyrektor POSUM.​ Placówka jest też w trakcie podpisywania umów z lekarzami, którzy będą kontynuowali tam pracę. Niewykluczone, że pojawią się też nowi specjaliści.

Darzę dużym szacunkiem i podziwem naszą obecną kadrę. To prawdziwi profesjonaliści. Staramy się zatrzymać ich w POSUM, jednak nie wszystkie żądania jesteśmy w stanie spełnić. Ośrodek jest w trudnej sytuacji finansowej i musimy brać pod uwagę nasze możliwości i ograniczenia. Jesteśmy też w kontakcie ze specjalistami, którzy są zainteresowani dołączeniem do zespołu. Naszym priorytetem jest zapewnienie ciągłości opieki medycznej.

Powoli raczkuje już rejestracja internetowa do specjalistów. Ma być ona udoskonalana w trakcie wakacji. Ponadto planowany jest też remont placówki.

Marie - fragment teledysku Welcome To My Party TYLKO U NAS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE