Dobry Sąsiad 4

i

Autor: Ben Wicks, www.unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

Dobrzy Sąsiedzi w 4 odsłonie! Dopiszcie to miejsce do najchętniej odwiedzanych!

2020-01-23 12:37

To już 4 odsłona projektu Rady Starego Miasta "Dobry Sąsiad". Tym razem na wyróżnienie zasłużyła restauracja Dmuchawce na Chwaliszewie. Jak informują radni, można w niej nie tylko dobrze zjeść, ale także poczuć przyjacielską, rodzinną atmosferę.

Tym razem kolejni bohaterowie cyklu dołączyli do mistrzów budowania społecznych relacji dzięki zgłoszeniu do Rady Osiedla Stare Miasto:

Restauracja Dmuchawce, choć na Chwaliszewie jest od kilkunastu miesięcy dobrze zadomowiła się w tym fyrtlu. Zjem wszystko co podadzą panie Ela i Marta, dania są przepyszne ale to nie jest najważniejsze – zupę, drugie i kompot podaje tak sympatycznie i tworzy taki klimat jakbyśmy się znali od lat.

- czytamy na profilu radnych.

W restauracji regularnie stołują się mieszkańcy i pracownicy firm nie tylko z Chwaliszewa, ale i z okolic Starego Rynku. Właściciele Elżbieta i Marta Celmer oraz Mariusz Pintera żyją w przyjaźni i zgodzie z sąsiadami, klientami i wszystkimi innymi. Mają mnóstwo pomysłów na działania społeczne i zarażają dobrą energią, a to cecha, która powoduje, że do Dmuchawców po prostu chce się wracać!

Przypomnijmy:

Dobry sąsiad – to społeczny projekt Rady Starego Miasta, którego celem jest wyróżnienie firm, instytucji i ludzi zaangażowanych w budowę dobrosąsiedzkich relacji. Radni chcą doceniać ludzi, którzy tworzą więzi społeczne, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE