Kino Malta

i

Autor: www.unsplash.com

Poznaj Dobrych Sąsiadów cz. 3! Kolejne miejsce w którym odwiedziny sprawią wam radość

2020-01-22 10:02

O Dobrych Sąsiadach piszemy już po raz 3. Przypominamy Dobry sąsiad – to społeczny projekt Rady Starego Miasta, którego celem jest wyróżnienie firm, instytucji i ludzi zaangażowanych w budowę dobrosąsiedzkich relacji.

Kto tym razem został wybrany na mistrza zacieśniania społecznych więzi? Nie osoba, a...miejsce. Znacie Kino Malta na Śródce albo Rybakach? Dojście do nich wskazuje charakterystyczny czerwony neon, który zapowiada ambitne kino w klimatycznej atmosferze. Wspólne oglądanie prowokuje odwiedzających do dyskusji nie tylko na temat kina, ale też otoczenia, wzajemnych relacji i miasta, w którym żyją. Pretekstem do spotkań jest m.in. Kino na skwerku czy takie projekt jak Czas na Rybaki. Atrakcjami są wystawy, spotkania z inspirującymi ludźmi, a nawet warsztaty tanga!

Śledźcie kinowe wydarzenia na fanpage'u:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE