Koronawirus

i

Autor: Surprising_Shots /CC0/pixabay.com

Darmowe testy na obecność koronawirusa dla obywateli Ukrainy

2022-03-04 13:45

Niestety trwająca w Ukrainie wojna z Rosją nie oznacza końca innego zagrożenia. Pandemia koronawirusa wciąż trwa, wciąż odnotowywane są zachorowania. Laboratorium Pangen zaprasza obywateli Ukrainy na darmowe testy na obecność koronawirusa.

Darmowe testy na obecność koronawirusa dla obywateli Ukrainy, którzy przyjechali do Poznania. Można z nich skorzystać w Laboratorium Pangen przy ulicy Wieniawskiego. Wystarczy dokument potwierdzający legalny pobyt w Polsce.

POJAZDY WOJSKOWE [używane, cywilne, ile kosztuje?] | ESKA XD - Prosto z salonu #43

Oprócz tej tragicznej sytuacji, która w tej chwili jest w Ukrainie, trwa wciąż jeszcze pandemia COVID-19. Niestety obserwujemy cały czas nowe przypadki zachorowań. To jest bardzo ważne zwłaszcza wśród obywateli Ukrainy, którzy niestety są o wiele gorzej wyszczepieni, niż obywatele Polski. Na Ukrainie zaledwie jedna na trzy osoby zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...

Mówi dr Paweł Zmora z Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk.

Co więcej, spora część uciekających do Polski dzieci jest jeszcze za mała na przyjęcie preparatu.

Testy to tylko doraźny sposób opanowania pandemii. Na uchodźców czeka także punkt szczepień przeciwko COVID-19 - na targach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE