Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy?

i

Autor: KPP Piła

quiz

Quiz. Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Mamy test dla kursantów i obecnych kierowców! Warto go rozwiązać

2024-04-12 14:10

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy 2024 roku? Wielu z nas po latach zapomina o wielu zasadach, które obowiązują na drogach. Kierowcy często jeżdżą na pamięć, stwarzając tym samym bardzo duże zagrożenie. Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę!

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? To tylko zabawa, ale spróbuj odpowiedzieć na 10 pytań związanych z ruchem drogowym! Czy pamiętasz jeszcze tego czego uczyłeś się przed egzaminem? 

Czy znasz przepisy ruchu drogowego?

Znajomość przepisów ruchu drogowego jest ważna zarówno dla kursantów przed egzaminem na prawo jazdy, jak i dla doświadczonych kierowców. Niektóre przepisy ruchu drogowego zmieniają się w ciągu roku, a kierowcy często popadają w rutynę. Nie zwracamy uwagi na znaki drogowe, których powiedzmy wprost, jest generalnie za dużo na drogach. Po latach może się okazać, że przepis, do którego się stosujemy został zmieniony, a niewiedza w tym temacie grozi w najlepszym razie mandatem i punktami karnymi, w najgorszym kolizją lub wypadkiem drogowym. Każda okazja jest zatem dobra to tego, by sprawdzić na jakim poziomie jest nasza wiedza o ruchu drogowym.

QUIZ. Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy?

Zdałbyś egzamin na prawo jazdy 2023? Sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Z jaką maksymalną prędkością możesz jechać mijając ten znak?
Quiz - znak drogowy
Bielsk Podlaski. Egzamin na prawo jazdy jak z koszmaru. O włos od tragedii
Listen on Spreaker.