Czy mieszkańcy Wildy i Łazarza są zadowoleni z SPP?

2021-11-29 11:41
Ulica na Wildzie i Łazarzy opustoszały! Pomogło wprowadzenie SPP?
Autor: ZDM Ulica na Wildzie i Łazarzy opustoszały! Pomogło wprowadzenie SPP?

Mieszkańcy korzystający z ulic Łazarza i Wildy, na których działa SPP mogą wziąć udział w ankiecie, której celem jest sprawdzenie efektów wprowadzonych zmian. Badanie potrwa do końca roku.

Wprowadzenie Strefy Płatnego Parkowania na terenie Łazarza i Wildy wiązało się z licznymi zmianami w organizacji ruchu. Ich celem była nie tylko poprawa sytuacji parkingowej poprzez uporządkowanie parkowania. Równie istotne było zmniejszenie natężenia ruchu i podniesienie poziomu bezpieczeństwa na łazarskich i wildeckich ulicach. Służyć miały temu zmiany kierunków ruchu, wprowadzenie strefy ograniczonej prędkości „Tempo 30”, czy też likwidacja nielegalnych miejsc postojowych, położonych zbyt blisko skrzyżowań i przejść dla pieszych.

Strefa Płatnego Parkowania funkcjonuje na terenie Łazarza i Wildy od kilku miesięcy. Aby lepiej ocenić czy wprowadzone zmiany spełniły zakładane cele, ZDM zdecydował się zapytać o to użytkowników dróg. W związku z tym powstała ankieta skierowana do wszystkich, którzy na co dzień poruszają się ulicami Łazarza i Wildy: pieszych, kierowców i rowerzystów. Udział w badaniu mogą wziąć mieszkańcy obu osiedli, przedsiębiorcy prowadzący działalność na ich terenie, a także osoby z pozostałych części Poznania i z innych miast, które korzystają z łazarskich i wildeckich dróg.

LINK DO ANKIETY DOSTĘPNY TUTAJ

Ankieta jest prowadzona w formie elektronicznej i potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Kwestionariusz jest dostępny na podanej niżej stronie internetowej. Badanie jest całkowicie anonimowe, a udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE