Zatrzymany przez policję za próbę kradzieży w Poznaniu

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Poznaniu Zatrzymany przez policję za próbę kradzieży w drogerii na poznańskiej Wildzie

Policja

Chcieli ukraść na Wildzie w Poznaniu perfumy warte 500 złotych. Dopadli ich ochroniarze

Zajście miało miejsce w poniedziałek, 13 marca w jednej z drogerii przy ulicy 28 Czerwca 1956 w Poznaniu. Trzech mężczyzn próbowało ukraść perfumy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Zatrzymania dokonał ochroniarz sklepu, który zawiadomił policję, a następnie przekazał złodziei w ręce funkcjonariuszy.

Złodzieje wpadli na gorącym uczynku w drogerii w Poznaniu

Na poznańskiej Wildzie, w poniedziałek, 13 marca po godzinie 15:00 trzech mężczyzn próbowało ukraść perfumy o łącznej wartości około 500 złotych. Kradzież ta jednak została udaremniona przez ochronę. Jak informuje młodsza aspirant Marta Mróz w komunikacie prasowym, zdarzenie miało miejsce w drogerii przy ulicy 28 Czerwca 1956.

Złodzieje zatrzymani i wydani policji w Poznaniu

Ochroniarz, który zatrzymał złodziei na gorącym uczynku oddał ich w ręce wezwanej przez niego policji. Według ustaleń, dwóch z nich miało kraść perfumy, a trzeci obserwował otoczenie. Jak się okazuje, niezbyt skutecznie, skoro zostali złapani.

Złodzieje z Wildy aresztowani

Po zatrzymaniu, trzech mężczyzn zostało przewiezionych do Komisariatu Policji Poznań-Wilda. Zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży. Za ich czyn grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. O ich przyszłości zdecyduje teraz poznański sąd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE