Paczka niespodzianka od listonosza z Biedruska

i

Autor: facebook.com/groups/michalinkoweserduszko

Biedrusko walczy o życie 3-latki. Paczka od listonosza hitem sieci

2021-12-20 11:33

Paczka niespodzianka od listonosza z Biedruska hitem internetu. Przygotował ją na licytację w ramach zbiórki pieniędzy na leczenie 3-letniej Michalinki Greckel. Do środka włożył coś toruńskiego, coś na zimne noce, coś gorzkiego czy coś na choinkę. Osiągnęła już cenę ponad 2 tysięcy złotych!

Całe Biedrusko łączy się, by pomóc Michalince Greckel. To 3-letnia mieszkanka, która potrzebuje miliona złotych na operację serca. Sąsiedzi organizują zbiórki oraz licytację. Swoją cegiełkę dołożył także listonosz, o którego paczce niespodziance jest dziś bardzo głośno. Paczka, w której znalazło się coś toruńskiego, coś na zimne noce, coś gorzkiego czy coś na choinkę osiągnęła już cenę ponad 2 tysięcy złotych.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE
Posłuchaj całej rozmowy z ​Mateuszem Wilkoszem, listonoszem z Biedruska

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...

To już ostatnie chwile, by zdobyć paczkę od listonosza. Licytacja kończy się dziś o 20. Tę i pozostałe akcje możecie wspierać na facebookowej grupie Michalinka Greckel Wyścig po milion.

O szczegółach Ewa Stefanowicz rozmawia z ​Mateuszem Wilkosz, listonoszem z Biedruska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE