Auchan: Zakupy online już możliwe! Jak to działa? W których sklepach jest taka możliwość?

2020-07-16 14:18
Auchan Białystok
Autor: Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Auchan Białystok

Sieć sklepów Auchan w części sklepów umożliwiła zakupy online. Można więc wybrać najpotrzebniejsze produkty bez wychodzenia z domu. Jak to działa? W których sklepach można zrobić zakupy online? Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI.

Auchan wprowadziło nową usługę dla swoich klientów. To click&collect, czyli zamów i odbierz. Jak to działa? Zasada jest bardzo prosta. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej zakupy.auchan.pl. Następnie trzeba włożyć produkty do wirtualnego koszyka. Klienci mają do wyboru ponad 6 tysięcy produktów. Wśród nich są między innymi owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt. Następny krok to potwierdzenie swojego zamówienia. Po odbiór trzeba zgłosić się osobiście do Punktu Obsługi Klienta wybranego przez nas hipermarketu. Tam też płaci się za zakupy. Co ważne, usługa nie działa we wszystkich sklepach sieci Auchan.

Auchan: Zakupy online [LISTA SKLEPÓW]

Zakupy online w sklepach Auchan możliwe są w wybranych sklepach. Oto ich lista:

  • GDAŃSK SZCZĘŚLIWA – ul. Szczęśliwa 3
  • KATOWICE RENCÓW – Trasa Nikodema i Józefa Renców 30
  • POZNAŃ KOMORNIKI – ul. Głogowska 432
  • WROCŁAW BIELANY – ul. Francuska 6
  • KRAKÓW BRONOWICE – ul. Stawowa 61
  • ŁÓDŹ TULIPAN – ul. Piłsudskiego 94

Sieć Auchan wychodzi tym samym naprzeciw klientom, którzy chcą mieć duży wybór produktów, ale jednocześnie cenią sobie bezpieczeństwo podczas zakupów.

Click&collect to kolejny krok w rozwoju oferowanych przez Auchan usług phygital, które łączą w sobie elementy tradycyjnej ścieżki zakupowej z zakupami online. To także odpowiedź na stale zmieniające się preferencje naszych klientów, zwłaszcza w ostatnim okresie, kiedy kwestie bezpieczeństwa nabrały szczególnego znaczenia. Usługa click&collect pozwala zamówić produkty online i odebrać je we wskazanym sklepie - w dogodnym czasie i bez konieczności wchodzenia na halę sprzedażową sklepów. Jesteśmy przekonani, że ta opcja zadowoli zwłaszcza tych klientów, którzy doceniają możliwość wyboru z możliwie jak najszerszej gamy produktów, a przy tym zależy im na sprawnych, szybkich i bezpiecznych zakupach

mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki, konceptów klienta, data, digital i SI / projekty Auchan Retail Polska.

Jakiś czas temu Auchan nawiązało także współpracę z InPostem, dzięki czemu zakupy można odbierać w tak zwanych lodówkomatach, które znajdują się przy wybranych sklepach.

Pościg za bandytą. Ranny rozjechał policjantkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE