Autobus

i

Autor: ZTM Poznań/Facebook

Policja

Atak w autobusie w niedzielny wieczór. Poznańska policja szuka sprawcy

W niedzielę, 19 marca przed godziną 18:00 w okolicach przystanku autobusowego na ulicy Księcia Mieszka I doszło do ataku na jednego z pasażerów. Nikomu nic się nie stało, jednak sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Poznańska policja poszukuje teraz sprawcy, oraz osób, z którymi wsiadał i wysiadał on z autobusu.

Atak na pasażera w autobusie w Poznaniu

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę wieczorem ok. 18:00. Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pobicia w miejskim autobusie. Policjanci, którzy zajmują się sprawą ustalili, że do mężczyzny, który podróżował tym pojazdem dosiadły się 3 osoby. Między mężczyznami wywiązała się dyskusja. W trakcie której jeden z najbardziej agresywnych mężczyzn zaatakował pokrzywdzonego - powiedziała nam o sytuacji z 19 marca młodsza aspirant Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Niebezpieczna sytuacja na Winogradach w Poznaniu

Miało to (zdarzenie - przyp. red) miejsce przy przystanku na ulicy księcia Mieszka I. Po tym incydencie sprawcy od razu uciekli i są przez nas obecnie poszukiwani. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń - dodała mł. asp. Marta Mróz.

Poznańska policja poszukuje napastnika z autobusu i świadków

- Policjanci skupiają się głównie na ustaleniu tożsamości napastnika, oraz osób, które z nim były. - dodała przedstawicielka poznańskiej policji. Jak podało pierwsze Radio Poznań, policja zabezpieczyła w ramach czynności operacyjnych nagranie z monitoringu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE