Ulica Hlonda Poznań

i

Autor: Mapy Google - Google Street View Ulica Hlonda w Poznaniu

Na drogach

Agresywny kierowca forda w Poznaniu. Zaatakował innego kierującego gazem pieprzowym

Do zdarzenia miało dojść w sobotę, 25 marca około godziny 18:20 w okolicach ulicy Hlonda, przy Rondzie Śródka w Poznaniu. Kierowca Forda kombi zaatakował kierującego Fordem Kuga gazem pieprzowym. Jak informuje anonimowa osoba, poszukiwani są świadkowie zdarzenia, gdyż skutki zdrowotne tego zdarzenia mają być poważne.

Atak kierowcy na drodze w Poznaniu

Sprawę nagłośnił profil Spotted: MPK Poznań na Facebooku. Tam, jeden z użytkowników poinformował o tym, że poszukuje świadków zdarzenia z soboty, 25 marca około godziny 18:20. Miało ono miejsce na Rondzie Śródka od strony ulicy Hlonda w Poznaniu.

Gazem pieprzowym w kierowcę na Rondzie Śródka

Jak wynika z relacji anonimowej osoby, piszącej ten post na Facebooku, kierujący fordem kombi miał zaatakować kierowcę Forda Kuga, który stał przed samochodem zaatakowanego kierowcy. Nieznane są szczegóły i przyczyna zajścia.

Stan zdrowia poszkodowanego w ataku gazem pieprzowym w Poznaniu

Jak informuje anonimowy internauta za pośrednictwem profilu Spotted: MPK Poznań na Facebooku, prosi o kontakt świadków, gdyż jak to określa - skutki zdrowotne (tego ataku gazem pieprzowym - przyp.red.) są poważne. Jak informuje portal epoznan.pl, policja nie otrzymała zgłoszenia o tego typu zajściu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE