Barcelona

i

Autor: pixabay Tanie loty do Barcelony

Europa

Barcelona. Tanie loty Wizzair i Ryanair do serca Katalonii. Wskazówki jak dolecieć "za grosze"

2024-02-15 8:43

Popularne linie lotnicze Wizzair i Ryanair oferują atrakcyjne loty do Barcelony. To niepowtarzalna okazją, aby poza gorącym turystycznie sezonem zwiedzić serce Katalonii. Sprawdź za ile w lutym 2024 można polecieć do Hiszpanii oraz jak i gdzie szukać najtańszych ofert.

Barcelona kusi podróżnych swoim artystycznym urokiem, bogatą historią, niezwykłą kuchnią oraz niepowtarzalnym, śródziemnomorskim klimatem. Wiele osób uwielbia wracać do tego miejsca, aby poznawać je na nowo, inni marzą, aby po raz pierwszy odwiedzić to niezwykłe miasto północno-wschodniej Hiszpanii. Początek 2024 roku to czas, kiedy przewoźnicy oferują tanie loty do Barcelony, jest to więc idealny moment, aby zwiedzić to jedno z największych i najciekawszych miast Hiszpanii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 20 podróżniczych tipów. O tym pamiętaj planując wycieczkę!

Któremu influencerowi przywalilibyście najchętniej? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Tanie loty do Barcelony 2024 - co oferuje Wizzair i Ryanair

Tanie loty oferowane przez linie lotnicze Wizz Air i Ryanair sprawiają, że podróż do Barcelony jest na wyciągnięcie ręki. W tym artykule dzielimy się wskazówkami, jak znaleźć korzystne oferty lotów, bez wydawania fortuny na bilety.

W lutym 2024 Wizair oferuje loty z Warszawy już od 159 złotych w środku tygodnia i 319 złotych w weekend. Ryanair z kolei proponuje loty z lotniska Warszawa-Modlin w cenie nawet 139 złotych w tygodniu i 122 złotych w weekend, co czyni przelot bardzo atrakcyjnym. Warto na bieżąco monitorować oferty - to daje większe szanse na upolowanie atrakcyjnej promocji.

Jak szukać tanich lotów? Kiedy bilety są najtańsze?

Szukając tanich lotów warto korzystać z porównywarek i wyszukiwarek, jak skyscanner, esky, fru, kayak czy momondo. Można również zaplanować lot 2-3 miesiące wcześniej, z takim wyprzedzeniem jest duża szansa na ciekawe wyprzedaże. Dodatkowo, polecamy sprawdzać oferty nocą lub wczesnym rankiem, a także we wtorki ok godz. 15:00 oraz w środy - wtedy odbywają się cotygodniowe upusty, do których konkurencja stara się dopasować obniżając ceny.