Zobacz Nafciarzy w akcji! Trening otwarty ORLEN Wisły Płock

2021-07-20 9:47
Loczek
Autor: SPR Wisła Płock

23 lipca płocki klub zaprasza kibiców, sympatyków oraz przedstawicieli mediów na trening otwarty drużyny ORLEN Wisły Płock. To idealna okazja do spotkania się z zespołem ORLEN Wisły Płock tuż po wakacjach.

Trening odbędzie się w piątek 23 lipca o godzinie 17:30 w Orlen Arenie. Organizatorzy proszą o zajmowanie miejsc na sektorze A, B i C. Wejście na trening możliwe będzie jedynie przez wyjście ewakuacyjne od strony stadionu (naprzeciwko wyjazdu od strony stadionu).

Trening odbędzie się w reżimie sanitarnym. Zajmować będzie można co drugie miejsce a wejście na halę będzie możliwe tylko w maseczce. Ze względów na obostrzenia, niemożliwe będzie zejście na płytę boiska. Ponadto liczba osób obecnych na hali będzie ograniczona.

Oprócz tego, wszystkich zainteresowanych zapraszamy o 16:15, na spotkanie z Prezesem Zarządu Robertem Czwartkiem oraz Dyrektorem Sportowym Adamem Wiśniewskim, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania odnośnie nadchodzącego sezonu i działań klubu. Spotkanie odbędzie się na hali ( sektor A,B,C ). Pozostałe sektory będą wyłączone z użytku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE