Zbliża się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki

2022-09-26 11:24
Magdalena witkiewicz
Autor: Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego

W Mediatece Książnicy Płockiej odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Wydarzenie odbędzie się w środę 28 września, godz. 17. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych.

Magdalena Witkiewicz to bestsellerowa polska autorka, uwielbiana przez czytelniczki nie tylko w Polsce, bowiem jej książki ukazały się m.in. w USA, na Litwie i w Wietnamie. Ma na koncie m.in. „Pierwsza na liście”, „Czereśnie zawsze muszą być dwie”, „Cześć, co słychać?”, „Córka generała” oraz powieści „Wizjer” uznanej za najlepszy kryminał roku 2021 w plebiscycie „Złotego Kościeja”. Wraz z Anną Seweryn współtworzy Wydawnictwo FLOW, w którym ukazały się książki Małgorzaty Garkowskiej, Agnieszki Zakrzewskiej i Magdaleny Witkiewicz („Listy pisane szeptem”).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE