W Płockim Zakładzie Opieki Zdrowotnej trwają szczepienia personelu

2021-01-13 12:43 Mr. J
szczepionka
Autor: Tumisu

Chęć przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19 zgłosiło około 400 pracowników PZOZ-u oraz prawie 900 osób z personelu medycznego innych podmiotów leczniczych.

Szczepienia w Szpitalu Świętej Trójcy rozpoczęły się 5 stycznia. W tym punkcie szczepieni są pracownicy szpitala oraz personel medyczny innych placówek leczniczych. W Przychodni Świętej Trójcy przy ul. Miodowej 2 szczepienia rozpoczęły się 11 stycznia. Tutaj szczepionkę otrzymają pracownicy przychodni (ul. Miodowa, ul. Góry i ul. Zielona), Centralnego Ośrodka Rehabilitacji (ul. Tysiąclecia) oraz Centrum Zdrowia Psychicznego (ul. Reja).

Do teraz zostało zaszczepionych około 180 pracowników Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej. To około 45 procent wszystkich chętnych. Ze względu na to, że nie wszyscy zgłoszeni pracownicy PZOZ mogą być zaszczepieni już teraz (nie minął wymagany okres 4 tygodni od zakończenia izolacji w ich przypadku) 12 stycznia w Szpitalu Świętej Trójcy rozpoczęły się szczepienia personelu medycznego innych podmiotów leczniczych.

Planowo szczepienia pracowników PZOZ potrwają do końca lutego (łącznie z drugą dawką, której aplikacja rozpocznie się 26 stycznia).

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12