Tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Elastyczność bez granic. Również w Plocku

2022-11-09 12:02
Startup
Autor: Pixabay

Już 14 listopada rusza 15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Elastyczność bez granic.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest elastyczność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.

Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci – mówi Karolina Tądel, Prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Miasto Płock co roku wspiera tą wyjątkową inicjatywę i dzięki zaangażowaniu oraz współpracy licznego grona partnerów, zaprasza wszystkich zainteresowanych do bezpłatnego udziału w zaplanowanych wydarzeniach! Oficjalne otwarcie płockiego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się w auli Akademii Mazowieckiej, która poza zaproszeniem wyjątkowych gości, proponuje udział w turnieju gier symulacyjnych i planszowych. Dzięki współpracy z Żabką – Partnerem Strategicznym tegorocznej edycji ŚTP, w Akademii odbędzie się również szkolenie dotyczące budowania środowiska pracy sprzyjającego kreatywności.

Dwa wyjątkowo interesujące wydarzenia zaplanował w tym roku Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny.  W płockiej mediatece eMka będzie można porozmawiać ze znaną ekspertką dr Ireną Kamińską- Radomską o etykiecie w komunikowaniu się. Podczas konferencji w Muzeum Mazowieckim, dotyczącej trendów przyszłości, zainaugurowana zostanie druga edycja programu akceleracyjnego „Start in Park” realizowanego przez PPP-T.

Bardzo ciekawe webinary, zarówno dla przyszłych jak i obecnych przedsiębiorców przygotowała płocka filia ZUS we współpracy z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego, a na warsztaty dotyczące Lean Management oraz budowania organizacji otwartych na zmiany zaprasza Growth Zone. Do specjalnie przygotowanych punktów konsultacyjnych i informacyjnych zapraszają Miejski Urząd Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Płocku.

Szczegóły wszystkich wydarzeń dostępne są na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE