Już za chwilę spotkamy się na Audioriver Park Edition

2021-07-23 8:45
Audioriver Park Edition odbędzie się 24 i 25 lipca w Płocku
Autor: Audioriver

Tegoroczna odsłona festiwalu nieco różni się od dotychczasowych, ale na pewno dostarczy wiele emocji i świetnej muzyki. Do zobaczenia w sobotę i niedzielę w parku przy schodach Broniewskiego!

Audioriver Park Edition będzie zarówno świętem muzyki z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd elektroniki, jak i okazją do rozmowy o sytuacji branży muzycznej w czasach koronawirusa. W płockim parku odbędzie się sześć spotkań, w którym głos zabiorą artyści, promotorzy, dziennikarze, właściciele klubów oraz przedstawiciele festiwali muzycznych.

program audioriver
Autor: Audioriver

Wszystkich uczestników Audioriver Park Edition zachęcamy do zapoznania się z zasadami wstępu na wydarzenie. Aby uczestniczyć w imprezie, przy wymianie biletów na opaski należy przedstawić jeden z trzech dokumentów:

  • pisemne oświadczenie Uczestnika, którego wzór można znaleźć na stronie: http://www.audioriver.pl/bilety
  • zaświadczenie o szczepieniu wystawione w punkcie szczepienia lub pobrane z profilu pacjenta na portalu gov.pl
  • unijny Certyfikat Szczepienia w postaci kodu QR w aplikacji mObywatel (kod QR uzyskujecie już po pierwszej dawce)

Dokumenty nie będą zbierane – należy je okazać obsłudze w punkcie wymiany biletów. Należy też zabrać ze sobą dokument tożsamości (może być w formie elektronicznej) oraz zachować przy sobie jeden z powyżej wymienionych dokumentów przez cały okres trwania wydarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl