Czy dziewczynki mogą grać w piłkę nożną? Jasne! Zbliża się kolejny darmowy trening z Wisłą Płock

2023-01-02 6:04
Czy dziewczynki mogą grać w piłkę nożną? Jasne! Zbliża się darmowy trening z Wisłą Płock
Autor: Marta Hućko

Wszystkie chętne dziewczynki z roczników 2008-2015 płocki klub zaprasza na trzecie zajęcia z naszego cyklu bezpłatnych treningów. Zajęcia odbędą się w niedzielę 15 stycznia o 17:00 na boisku pod balonem na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie piłką nożną wśród kobiet i dziewczynek, nasz klub postanowił rozpocząć cykl dodatkowych bezpłatnych treningów piłkarskich dla wszystkich chętnych adeptek futbolu z roczników 2008-2015, niezależnie od ich poziomu zaawansowania i dotychczasowej przygody ze sportem. Każda z uczestniczek otrzyma koszulkę z herbem Wisły Płock.

- Na treningi zapraszamy dziewczynki z całego okręgu, niezależnie od ich przynależności klubowej – nieważne czy w ogóle nie grają w klubie, czy grają z chłopcami, czy w drużynach dziewczęcych. Od razu rozwieję wątpliwości – nie zamierzamy nikogo wyciągać z jego klubu. Chcemy tym dziewczynkom pokazać, że nie są same, że ktoś się nimi interesuje i kiedy osiągną już odpowiedni wiek, będą mogły kontynuować swoją przygodę z piłką nożną w Wiśle Płock. W trakcie zajęć będzie można również spotkać nasze zawodniczki z drużyny seniorek, które chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z młodszymi koleżankami – mówił jeszcze przed pierwszym treningiem pomysłodawca projektu i trener drużyny seniorek Wisły Płock, Adrian Piankowski.

Na każdym z dotychczasowych trzech treningów stawiło się około dwudziestu uczestniczek, które pod okiem trenerek-zawodniczek drużyny seniorek Wisły Płock połączyły piłkarską pracę z dobrą zabawą.

Zainteresowanych udziałem w czwartym treningu, niezależnie od udziału w poprzednich, klub prosi o zapisy poprzez formularz znajdujący się TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE