Czego pragną mężczyźni? Odpowiedzi na to pytanie szukają aktorzy płockiego teatru

2021-02-23 13:29 Mr. J
spektakt
Autor: Teatr Dramatyczny

Płocki Teatr Dramatyczny przygotowuje się do kolejnej premiery. Tym razem na scenie kameralnej wystawiona zostanie sztuka w reżyserii Krzysztofa Prusa – Wszystko o mężczyznach.

„Wszystko o mężczyznach” to sztuka chorwackiego autora Miro Gavrana. Gavran postanowił zgłębić tajemnice obu płci – napisał też sztukę „Wszystko o kobietach”, płocki teatr zajmie się mężczyznami.

- Tytuł jest oczywiście przewrotny. Nie można powiedzieć wszystkiego ani o kobietach, ani o mężczyznach. Raczej należy go rozumieć tak, że w tej oto sztuce wszystko, co jest na scenie, dotyczy mężczyzn – mówi Krzysztof Prus.

Kim jest współczesny mężczyzna?

Adam, Paweł i Michał znają się od lat. Wybrali różne drogi życiowe, ale łączy ich przyjaźń. Przynajmniej do momentu, w którym się okaże, że łączy ich też pewna kobieta. Jan opiekuje się chorym ojcem i ma trudne relacje z bratem. Tomasz nigdy nie wybaczył ojcu rozpadu rodziny. Leon i Robert się kochają i są ze sobą szczęśliwi, ale w ich życie nieoczekiwania wkracza Patryk - dawna miłość jednego z nich. A Rudy przypadkowo zostaje striptizerem.

Premiera już 26 lutego o 19:00.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jennifer Lopez i Halle Berry pokazują co robią, żeby wyglądać młodo | ESKA XD - Hotplota #15