Zachmurzenia, silne porywy wiatru i opady deszczu

2021-09-24 5:44
deszcz-piła
Autor: Pixabay

Pogoda od kilku dni nam nie sprzyja. Ale piątkowy wieczór możemy spędzić na pilskiej Barce. Zagra zespół SIQ i Heavylites.

Jaka czeka nas pogoda w piątek? Uważajcie na silne porywy wiatru, które momentami mogą sięgać nawet 55 km/h. Przez cały dzień mogą pojawić się opady deszczu. Temperatura wyniesie 15 stopni Celsjusza. Mamy dla Was niezłą propozycję na piątkowy wieczór. Dziś na pilskiej barce zagra zespół SIQ – kapela założona przez Ślimaka z Acid Drinkers i Anię Brachaczek. Wcześniej zagra pilska rockowo-bluesowa grupa Heavylites. Koncert o 19:00. Jeśli wyjeżdżacie na pilskie ulice, to uważajcie na remonty. Między innymi na os. Górnym na rodzie 6. Pułku Lotnictwa Myśliwsko-Bombowego oraz na os. Zamoście na ul. Bydgoskiej i ul. Okólnej. Eska Piła życzy Wam miłego weekendu!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE