To już pewne! Bezpłatne lodowisko wraca na stadion powiatowy w Pile

2022-10-06 13:31
Powiat Pilski
Autor: Powiat Pilski

Zimowe szaleństwo wraca na stadion powiatowy w Pile.

To już swego rodzaju tradycja. Fani jazdy na łyżwach ponownie będą mogli korzystać z tej atrakcji pod chmurką w samym centrum Piły.

Mam nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie będą tłumy mieszkańców powiatu pilskiego. Jesteśmy bogatsi o doświadczenie ubiegłoroczne, więc na pewno ta oferta będzie w tym roku jeszcze bardziej urozmaicona.

Mówi starosta pilski, Eligiusz Komarowski, który zapewnia, że w tym orku nie zabraknie dodatkowych atrakcji w świąteczno – zimowym klimacie.

Niechałbym zdradzać dzisiaj wszystkiego, ale proszę mi wierzyć, że będzie jeszcze kilka niespodzianek. W planie mamy zorganizowanie przynajmniej kilku lekcji jazdy na łyżwach. Nawet ci, którzy nie posiadają tych umiejętności, będą mogli skorzystać z pomocy fachowców.

Lodowisko na stadionie powiatowym będzie również wykorzystywane w trakcie zajęć WF-u prowadzonych w pilskich szkołach.

W godzinach dopołudniowych będzie preferencja, aby z obiektu korzystali uczniowie naszych szkół, których mamy kilka tysięcy.

Dodaje Eligiusz Komarowski.

Otwarcie lodowiska na stadionie powiatowym zaplanowane jest na 6 grudnia, czyli Mikołajki. Działać będzie również bezpłatna wypożyczalnia łyżew. Jednak aby z niej skorzystać konieczne będzie wpłacenie zwrotnej kaucji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE