Rozpoczynamy nowy tydzień nie najgorszymi informacjami pogodowymi

2021-11-22 6:02
Eska Piła Wita
Autor: JŚ

Aura nietypowa jak na listopad, w Pile i okolicach dziś całkiem sporo rozpogodzeń, na zmianę z niewielkimi, przelotnymi opadami.

Teraz na termometrach 4 stopnie i temperatura może jeszcze podskoczyć o dwie, maksymalnie trzy kreski. Aura wprawdzie ładna, ale nie wpływa korzystanie na samopoczucie, więc za kółkiem musimy się maksymalnie skupić, tym bardziej że w mieście coraz więcej aut.

O tej porze jeszcze przejedziemy bez większych spowolnień, ale w godzinach szczytu robi się na drogach tłoczno. W Pile mogą was dopaść przymusowe postoje, głównie w centrum, przy rondzie Jana Pawła II, na skrzyżowaniu przy ul. 1 maja, na światłach na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego i Dzieci Polskich i na al. Niepodległości, zwłaszcza przy budynku Starostwa i na skrzyżowaniu z al. 500 lecia Piły. Przypominamy też, że zamknięte z powodu remontu są ulice: Rodła, Wysoka i Okólna oraz utrudnienia na Bydgoskiej. Tam też na wysokości szkoły ograniczenie prędkości i na całym remontowanym odcinku spore nierówności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE