Policjanci szkolą się w strzelaniu

2022-05-04 14:45
KPP Czarnków
Autor: KPP Czarnków

Służba policyjna nigdy nie jest przewidywalna. Często towarzyszą jej dynamiczne i niespodziewane sytuacje, a także presja czasu. Dlatego czarnkowsko-trzcianeccy mundurowi systematycznie doskonalą swoje umiejętności. Do takich cyklicznych szkoleń należą treningi strzeleckie.

Mundurowi szkolili swoją technikę strzelecką i „celne oko” pod fachowym nadzorem policyjnych instruktorów. Na początku treningu przeszli przez instruktaż z zasad bezpieczeństwa, a następnie przyszedł czas na praktykę. Tutaj przede wszystkim skupili się na szybkim odblokowywaniu broni i celnym strzelaniu do tarczy, Ćwiczenia prowadzone były zarówno z wykorzystaniem broni krótkiej, którą funkcjonariusze wykorzystują w codziennej służbie oraz z broni długiej.

Celem treningu było doskonalenie umiejętności policjantów podczas niespodziewanych sytuacji oraz realizacji zadań w momentach stresowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE