Pilanin ze 190 g amfetaminy

2021-12-10 14:59
KPP Piła
Autor: KPP Piła

Kaczorscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły, który posiadał przy sobie blisko 190 gramów amfetaminy.

Mundurowi w ramach służby patrolowali osiedla i ulice gminy Kaczory. W godzinach wieczornych, na jednym z osiedli zauważyli zaparkowany pojazd marki BMW, z którego wysiadał kierowca. Na widok radiowozu mężczyzna gwałtownie zawrócił i wsiadł do samochodu. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić podejrzane zachowanie mężczyzny. Podczas legitymowania 24-letni pilanin próbował podać fałszywe dane, jednak policjanci skutecznie potwierdzili jego prawdziwą tożsamość. Mężczyzna podczas interwencji był bardzo zdenerwowany i ponaglał funkcjonariuszy, aby zakończyli legitymowanie jak najszybciej. Mając istotne podejrzenia mundurowi dokładnie sprawdzili pojazd, który należał do 24-latka. W jego wnętrzu odnaleźli worek z zawartością blisko 190 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE