Otwarte kapieliska w regionie. Gdzie można udać się na basen?

2021-02-18 13:20 KR
basen
Autor: Pixabay

Zgodnie z decyzją rządu warunkowo otwarte zostały baseny. Okazuje się jednak, że nie wszyscy postanowili wznowić swoją działalność. Także pilski aquapark, ale pilanie mogą dojechać na basen do okolicznych miejscowości.

Miłośnicy wodnych atrakcji mogą się wybrać na basen w Chodzieży. Pływalnia Delfin czynna jest od poniedziałku do piątku między 6 a 22, natomiast w soboty i niedziele - od 10 do 22. Z użytkowania wyłączone są jednak sauny, jacuzzi i zjeżdżalnia. Dostępny jest również basen na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu. Z pływalni można jednak korzystać tylko w czasie, gdy basen nie jest zajęty przez sportowców i zorganizowane grupy. Grafik dostępności znajdziecie na stronie Centralnego Ośrodka Sportu.Od 22 lutego otwarty zostanie także basen w Złotowie. Czynny będzie od poniedziałku do piątku od 13-21 oraz w weekendy od 6-tej do 22. Pływalnie w Kaczorach i Pile nadal pozostają zamknięte.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl