Ojciec z córką zaatakowali kijem bejsbolowym

2022-08-05 12:13
Piła. Ojciec z córką brutalnie pobili mężczyznę. W ruch poszły kije bejsbolowe!
Autor: Shutterstock Piła. Ojciec z córką brutalnie pobili mężczyznę. W ruch poszły kije bejsbolowe!

Historia rozpoczęła się 1 sierpnia podczas towarzyskiego spotkania kilku osób. W pewnym momencie doszło do kłótni pomiędzy pokrzywdzonym, a młodą kobietą. 20-latka opuściła spotkanie, ale po chwili wróciła ze swoim ojcem.

Następnego dnia 40-letni mężczyzna oraz jego 20-letnia córka zostali zatrzymani. Policjanci potwierdzili, że dzień wcześniej podczas towarzyskiego spotkania kilku osób, w którym uczestniczyła również 20-letnia kobieta doszło do słownej awantury z pokrzywdzonym. Po chwili 20-latka opuściła spotkanie i udała się do domu, gdzie opowiedziała całą historię swojemu ojcu.

Wtedy właśnie 40-letni mężczyzna wziął kij bejsbolowy i udał się do mieszkania pokrzywdzonego. Po chwili dołączyła również 20-latka trzymając w ręku drugi kij. Pokrzywdzony wyszedł z mieszkania przed budynek, gdzie 40-letni mężczyzna wraz ze swoją córką zaczęli uderzać go po głowie i całym ciele. Obrażenia mężczyzny okazały się poważne, ale nie zagrażały jego życiu.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu, które jest zagrożone karą nawet 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Pile zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE