Odwołane imprezy w Czarnkowie

2020-07-08 13:20 JZ
dance czarnków
Autor: Fb/Sunrise Dance party

Wszystkie większe imprezy masowe w Czarnkowie zostały odwołane.

W tym roku nie odbędzie się między innymi Czarnków Dance Festival, planowany na połowę lipca.

Niestety, sytuacja sprawiła, że musieliśmy odwołać to wydarzenie, ale już szykujemy się do przyszłorocznego, który też ma się odbyć w połowie lipca. O szczegółach oczywiście będziemy informować na Facebooku i na naszej stronie internetowej.

Mówi Grzegorz Wójcik z Urzędu Miasta w Czarnkowie.
Nie odbędzie się także impreza, która co roku kończyła lato w Czarnkowie. Dzień Spieczonego Bliźniaka, planowany na koniec sierpnia również został odwołany.

Na koniec lata spieczone słońcem bliźniaki, pieką wielkopolskie pyry w czarnkowskim ognisku. Taka jest idea tego spotkania. W tym roku jest blokada wszelkich tego typu działań. Już ponad 20 razy te bliźnięta się odbyły i ponad 150 par bliźniaków do nas zjeżdża, bawi się i żegna lato.

Mówi Jan Pertek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury.
Zamiast dużych wydarzeń kulturalnych, w tym roku odbędzie się kilka mniejszych, plenerowych imprez. Już na początku sierpnia plac Wolności zamieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie. Odbędzie się Festiwal Jedzenia. Natomiast na 15 sierpnia zaplanowano Spotkanie z Teatrem Ulicy. Więcej szczegółów na temat tych imprez znajdziecie na stronie urzędu miejskiego.