Mieszkaniec Krzyża Wielkopolskiego współżył z 12-letnią córką swojej partnerki

2021-11-16 8:59

67-letni Marian S. usłyszał zarzuty nakłaniania małoletnich dziewczynek do wykonania i poddania się innym czynnością seksualnym oraz doprowadzenia jednej z pokrzywdzonych do kilkukrotnego obcowania płciowego.

Wszystko wyszło na jaw w maju tego roku, kiedy mężczyzna zaczął składać niemoralne propozycje koleżance dziewczynki. Ta powiadomiła matkę, a ta policję.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krzyżu Wielkopolskim przeprowadzili czynności w miejscu zamieszkania 67-letniego Mariana S. mieszkańca powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. Ujawnione materiały wskazywały, że mężczyzna ten obcował płciowo z 12-letnią dziewczynką.

Mówi Magdalena Roman z trzcianeckiej prokuratury.

Dodatkowo podczas postępowania ujawniono, że ten sam mężczyzna próbował za pośrednictwem mediów społecznościowych nawiązać kontakt z małoletnią koleżanką pokrzywdzonej, której składał propozycje obcowania płciowego.

67-letniemu Marianowi S. przedstawiono już zarzuty. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE