Jak spędzić walentynki w naszym regionie? Program imprez.

2020-02-14 9:37
walentynki
Autor: Pixabay

Już dziś święto wszystkich zakochanych. Bez względu czy wolicie spędzić ten wieczór samotnie czy z drugą połówką mamy dla Was kilka propozycji na wieczór.

Święto zakochanych można spędzić w teatrze. W Regionalnym Centrum Kultury w Pile spektakl „Gąska” - to gorzka komedia opowiadająca o artystach walczących o karierę. Początek o 19:00. Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie przygotowało monodram „Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej. Spektakl również o 19:00.
W Chodzieży będzie nastrojowo i edukacyjnie. W ramach Chodzieskiego Forum Małżeństw odbędzie się „Randka w dobrym stylu”. Pary przy lampce szampana i świecach, posłuchają wykładu o relacjach damsko- męskich. To spotkanie o 18.00 w restauracji Kameralna.
W walentynki można też wybrać się do kina. Pilski Helios zaprasza na dwa nieromantyczne maratony filmowe. W pierwszym zestawie: 365 dni, Jak zostałem gangsterem i Underdog. Drugi zestaw to: Joker, Legion Samobójców i Ptaki Nocy (I fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Maraton w Heliosie od 23.30. Natomiast w Złotowskim Domu Kultury trzy najbardziej romantyczne filmy ostatnich lat: Serce nie Sługa, Planeta Singli 3 i 365 dni. Maraton od 21:00.
Walentynki na sportowo? Czemu nie. Pilski Aquapark proponuje Walentynkowy Pakiet dla Par. A w nim godzinna jazda na łyżwach oraz ciepły poczęstunek i herbata. Walentynki na pilskim lodowisku potrwają od 14-go do 16-go lutego.
Fani RockAndRolla również nie będą się nudzić. W Inwestparku przy ul. Dąbrowskiego wystąpi zespół King is Back grający największe przeboje Elvisa Presleya. Ta podróż do niezwykłych lat 60 i 70. o 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE