Piła

i

Autor: fot. Sebastian Daukszewicz

Czy Piła zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”?

2020-12-21 8:00

Ruszyła XII edycja Świeć się z Energą. Wyjątkowego konkursu w którym każde z miast może zawalczyć o tytuł najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytuły, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Piła również walczy o nagrody i tytuł "Świetlnej Stolicy Polski".

Organizatorzy konkursu już od 12. lat udowadniają jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach „Świeć się z Energą” trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych. Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasował się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Zagłosuj na Piłę!

Jak wiadomo ten rok nikogo z nas nie rozpieszczał. Pandemia na dobre zagościła w naszym codziennym życiu. Dlatego nawiązując do aktualnej sytuacji tegoroczna choinka, która stanęła na rondzie Solidarności w Pile, jest podziękowaniem dla pracowników służby zdrowia, którzy w tak trudnym czasie pomagali innym. Jest to piękny hołd, zwłaszcza że przy choince znajduje się duży napis „Dziękujemy”. A to zasługuje na uwagę i niemały rozgłos! Dlatego, Mieszkańcy Piły, mobilizujcie się i głosujcie. Niech Piła zawalczy o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosujcie >>tutaj<<.

Pamiętajcie jednak, że do zwycięstwo walczą również inne miasta z województwa wielkopolskiego m.in. Bojanowo, Kórnik czy Września. I ich liczba stale rośnie, bo tak naprawdę każdy może zgłosić swoje miasto do konkursu. Wszystkie szczegóły znajdzie na stronie Swiecsie.pl.

Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200.000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt.

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo Świeć się z Energą to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<.

Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

Świeć się z Energą

i

Autor: mat. prasowy Link: https://swiecsie.se.pl/

Akcja Partnerska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE