Charytatywnie w ramach akcji Gramy dla….

2021-11-15 10:25
mikołaj
Autor: Tarpil

Tym razem bohaterem jest Mikołaj Giersz. U chłopca zdiagnozowano szereg chorób m.in. autyzm atypowy, dyspraksje, zaburzenia integracji sensorycznej, astmę, alergię, wiotkość mięśni, skoliozę, płaskostopie. Cierpi również na bóle stawów.

W lutym tego roku u Mikołaja stwierdzono kolagenopatie - podejrzenie choroby Ehlersa Danlosa. Jest to bardzo rzadkie zaburzenie genetyczne, które atakuje cały organizm dziecka. Chłopiec musi mieć wykonane badanie, które nie jest refundowane przez NFZ, a jest jedyną drogą w dalszej diagnozie i leczeniu dziecka. Mikołaj jest pod stałą opieką wielu lekarzy i wymaga specjalistycznej rehabilitacji.

Jak można pomóc rodzinie Mikołaja? Na pilskim targowisku odbędzie się wyjątkowa impreza charytatywna. Dla najmłodszych przygotowano szereg animacji. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania, usłyszymy m.in. uczniów Zespołu Szkół „Nauka” oraz Darię i Mateusza Wyków.

Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz chorego chłopca. Akcja Gramy dla Mikołaja na pilskim targowisku 4 grudnia. Początek imprezy o godzinie 9:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE