14 i 15 latka wyjechały do szkoły, jednak na zajęcia nie dotarły. Trwają poszukiwania

2022-09-21 11:04
poszukiwane
Autor: KPP Wałcz

Wałecka policja poszukuje 2 zaginionych nastolatek z Dzikowa. Justyna Łagan i Adela Dziemianko pojechały autobusem szkolnym do miejscowości Gostomia na zajęcia, jednak do szkoły nie poszły.

Justyny Łagan mat 14 lat, wzrost około 150 cm, włosy czarne do ramion, oczy brązowe, Ubrana była w spodnie dżinsowe koloru czarnego z dziurami na kolanach, bluzkę czerwoną z kapturem, plecak koloru granatowego marki PUMA, buty trampki koloru siwego. 15 - letnia Adela Dziemianko jest wzrostu 160 cm, szczupłej budowy ciała. Ubrana była w siwy kożuch, bluzkę zieloną, spodnie czarne, plecak w kolorze biało- czarnym.

Każda osoba posiadająca informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionych dziewcząt, jest proszona o informację pod numer telefonu alarmowego 112, kontakt z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 78 49512 albo 47 78 49 511 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE