Urodzinowa CHYLIŃSKA w ostrowskiej Arenie 11 września!

2022-08-02 6:47
arena ostrów
Autor: Arena Ostrów

To będzie naprawdę MOCNE urodzinowe uderzenie. Na pierwsze oficjalne urodziny Hali Arena w Ostrowie wystąpi Agnieszka Chylińska. Wielowymiarowa artystka w ubiegłym roku świętowała swoje 25 - lecie na scenie. Teraz zaśpiewa na urodzinach Areny. Medialnym parterem koncertu, który odbędzie się 11 września jest Radio Eska. Mamy dla WAS bilety na ten koncert!. Słuchajcie nas uważnie na 96.9 fm

Na wielkie otwarcie KUBA BADACH. Na pierwsze oficjalne urodziny Agnieszka Chylińska. Już 11. września w Hali Arena w Ostrowie znów będzie głośno i bardzo muzycznie.

Ostrowska hala, choć powstała w 2020 roku ( budowa ruszyła rok wcześniej ) , to z powodu pandemii uroczyście oddana mieszkańcom i gościom została dopiero we wrześniu 2021 roku. Otwarcie były trzydniowym świętem - muzyczno - sportowym.

Pierwsze urodziny będą natomiast zdecydowanie muzyczne. Na scenie pojawi się bowiem artystka, która zapewnia mocne i ostre granie, i emocje.

Agnieszka Chylińska w ubiegłym roku świętowała 25 - lecie kariery, więc i w Ostrowie nie zabraknie "historycznych" numerów.

już 11 września zapraszamy Wszystkich na uroczyste Pierwsze Urodziny hali widowiskowo – sportowej Arena Ostrów. Nasz obiekt w swojej rocznej działalności zorganizował wiele wspaniałych wydarzeń. Teraz czeka na Was kolejny niepowtarzalny koncert… zawita u Nas wyjątkowa polska artystka Agnieszka Chylińska.

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po niespełna 20 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-)

Przez te niespełna 30 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów :) Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Czytamy na stronie ostrowskiej Areny.

Urodzinowy koncert 11. września o 18.00.

Medialnym partnerem urodzin jest Radio Eska. I dlatego mamy dla Was bilety na ten koncert.

Słuchajcie nas uważnie na 96.9 fm.

QUIZ - czy te przepisy są prawdziwe?

Pytanie 1 z 10
Na chodniku nie mogą parkować auta osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 2,5 tony
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE