Udało się zebrać całą kwotę na najdroższy lek świata dla Jagódki Michalak spod Kalisza!

2022-10-06 16:15
Udało się zebrać całą kwotę na najdroższy lek świata dla Jagódki Michalak spod Kalisza!
Autor: siepomaga.pl

Na tę wiadomość czekali wszyscy. Udało się zebrać całą kwotę na najdroższy lek świata dla Jagódki Michalak spod Kalisza. Dziewczynka zmagająca się z SMA otrzyma terapię genową ratującą jej życie.

Zbiórka dla Jagódki trwała ponad rok. Historia dziewczynki poruszyła wiele serc. Jagoda na swojej drodze spotkała fantastycznych ludzi, którzy organizowali festyny, kiermasze, zbiórki i licytacje. Dziś, 6 października, po wielu miesiącach walki na koncie pojawił się zielony pasek z pełną kwotą. Teraz Jagódka otrzyma terapię genową w Lublinie.

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność. Jak wielu z Was poruszył los naszej Jagódki. Pragniemy podziękować za każdą wpłatę, za wszelkie wsparcie płynące z Waszej strony. Za zaangażowanie administracji grupy, ludzi którzy działali w terenie. Niejednokrotnie zostawiając swoje życie i swoje sprawy z boku toczyli walkę o każdą złotówkę. Za każde słowo wsparcia dziękujemy. Dziękuję ludziom, którzy czekali na nas pod szpitalem. Daliście ogrom wsparcia i nie pozwoliliście nam się poddać i nigdy nie zwątpiliście w Jagodę. Sukces zbiórki to zasługa Was wszystkich, ludzi, którzy otworzyli swe serca dla Jagody. Głęboko wierzymy, że dobro wraca, i że do Was wróci ze zdwojoną mocą.

Mówi Katarzyna Czajka, mama Jagódki.

Jak dobrze znasz domowe rośliny doniczkowe?

Pytanie 1 z 10
Co to za roślina?
Difenbachia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE