Tragiczny wypadek w Perzowie - nie żyje 40-letni mieszkaniec Bralina

2021-01-13 11:22 ksz
wypadek
Autor: KPP Kępno

Do wypadku doszło wczoraj (12.01) w centrum Perzowa w powiecie kępińskim. Jak ustaliły służby 29-letnia kobieta skręcając w lewo na parking pobliskiego sklepu, zajechała 40-latkowi drogi. Ten uderzył w auto i odbił się od niego, wjeżdżając na przeciwległy pas. Zderzył się z przejeżdżającą lawetą. Niestety 40-latek zmarł na miejscu.

12 stycznia po godzinie 16:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze powiatowej w Perzowie.

29 – letnia mieszkanka gminy Perzów, kierująca osobowym VW wykonując manewr skrętu w lewo na parking nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku VW Polo, którym kierował 40 – letni mieszkaniec gminy Bralin, doprowadzając do zderzenia w następstwie czego pojazd VW Polo przemieścił się na przeciwległy pas jezdni i tam zderzył się z pojazdem Iveco, którym kierował 32- letni mieszkaniec powiatu Oleśnickiego. W wyniku tego zdarzenia kierujący VW Polo poniósł śmierć.

Informuje Komenda Powiatowa Policji w Kępnie. 

Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza Komendy Powiatowej Policji w Kępnie pod nadzorem prokuratora. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Kępno.