To będzie zacięta rywalizacja. Przed nami mecz UKS PIAST OSTRZESZÓW vs. LKS ODRA GŁOSKA

2022-12-09 9:12
uks piast
Autor: FB UKS PIAST POPRAWA OSTRZESZÓW

To będzie niezłe sportowe widowisko. Już jutro kolejny mecz ostrzeszowskich tenisistów. Tym razem UKS PIAST zmierzy się z LKS - em Odra Głoska, który zajmuje obecnie piąte miejsce w pierwszoligowej tabeli tenisa stołowego i traci do ostrzeszowskich zawodników trzy punkty. Mimo to ostrzeszowianie - nie lekceważą rywala.

Przed nami kolejne sportowe emocje.

Czy ostrzeszowscy tenisiści podtrzymają dobrą passę i po serii zwycięstw sięgną po komplet punktów? Tego dowiemy się już jutro!

UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów - u siebie - rozegra kolejny mecz w ramach 8. kolejki pierwszej ligi tenisa stołowego.

W ramach 8. kolejki pierwszej ligi zagramy na własnym parkiecie z LKS-em Odra Głoska. Takim filarem głównym tej drużyny jest czołowy Tajlandczyk, także tutaj nie lada gratka dla miłośników tenisa stołowego, bo takiego zawodnika w Ostrzeszowie jeszcze nie było. Natomiast my ambitnie podchodzimy do tego meczu. Chcemy walczyć o komplet punktów i myślę, że ze wsparciem naszych wiernych kibiców jest to jak najbardziej realne. Mamy w tym momencie trzy zwycięstwa z rzędu i chcemy się pokusić o to czwarte i umocnić się w tej czołówce ligowej tabeli - mówi prezes UKS PIAST, Jarosław Krzywaźnia. 

UKS PIAST plasuje się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli z dorobkiem 11 punktów po 7 rozegranych meczach.

Początek jutrzejszego meczu - o godz. 16:00.

Patronem medialnym ostrzeszowskich tenisistów jest Radio Eska. 

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 0
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE