Szpital w Ostrzeszowie wprowadza całkowity zakaz odwiedzin

2021-11-29 11:55
ocz
Autor: ksz

Pacjentów nie odwiedzą już nawet osoby zaszczepione czy z ujemnym testem na COVID-19. Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia wprowadza całkowity zakaz odwiedzin. Przez nabierającą tempa pandemie odwiedziny będą możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia wprowadza całkowity zakaz odwiedzin. Do tej pory ci, którzy byli w pełni zaszczepieni albo okazali dokument potwierdzający brak choroby mogli wejść na oddział i spotkać się z bliską osobą. Teraz przez nabierającą tempa pandemie takiej możliwości już nie będzie. 

Decyzję o ograniczeniu odwiedzin podjęliśmy mając na względzie przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentek i pacjentów. Każdy kontakt chorych z osobami z zewnątrz może być dla nich poważnym zagrożeniem. Jednocześnie dołożymy wszelkich starań, aby na bieżąco przekazywać informacje o stanie zdrowia bliskim osoby hospitalizowanej. To trudna sytuacja zarówno dla chorych, jak i ich bliskich, ale także dla pracowników, dlatego prosimy wszystkich o wyrozumiałość i zrozumienie podejmowanych przez szpital decyzji.

Mówi lek. med. Jarosław Iwaszkiewicz, dyrektor ds. medycznych Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia.

Odwiedziny pacjentów na Oddziale COVID są niemożliwe. Na pozostałych oddziałach, w wyjątkowych sytuacjach takich jak: stany terminalne, długotrwałe pobyty, złe rokowanie, kierownicy oddziałów w trybie indywidualnym mogą podjąć decyzję o możliwości odwiedzin pacjentki/a.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE