Spraw sobie dziecięcą radość i poczuj magię świąt podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku!

2022-11-24 18:05
boże narodzenie
Autor: pixabay.pl

Choć do świąt pozostało jeszcze trochę czasu, w powietrzu coraz częściej można już poczuć bożonarodzeniową aurę. Dlatego też spieszymy z rewelacyjną informacją o świątecznym jarmarku. Ten w Ostrzeszowie rozpocznie się 10 grudnia i potrwa przez cały weekend. To będą - mimo prognozowanego mrozu za oknem - z pewnością gorące dwa dni wspólnego świętowania.

Dokładnie miesiąc. Tyle właśnie pozostało do Wigilii. 

Boże Narodzenie to szczególny okres, na który przez cały rok czekają nie tylko najmłodsi. To czas, kiedy naprawdę sporo się dzieje - i ponoć nawet ,,zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem''. 

To już tradycja, że w Ostrzeszowie wspólne radosne świętowanie rozpoczynamy na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Tak też będzie i w tym roku. W dniach 10 i 11 grudnia ostrzeszowski rynek będzie mienił się feerią barw, zapachów i aromatów.

Na świątecznym jarmarku każdy znajdzie coś dla siebie - ozdoby, dekoracje, upominki, pierniczki, mandarynki i wszystkie inne gadżety i przysmaki, które kojarzą się z Bożym Narodzeniem. I to wszystko spod rąk regionalnych producentów i przetwórców. O wyjątkową aurę zadbają także lokalni artyści, którzy uświetnią te dwa dni swoimi występami. 

Poczujcie dziecięcą radość - i koniecznie odwiedźcie w tych dniach ostrzeszowski rynek.

Z pewnością nikt nie pożałuje tej sentymentalnej podróży do krainy dziecięcych marzeń i beztroski!

Ekstremalny quiz wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia. Sprawdź się, nie będzie łatwo!

Pytanie 1 z 15
Popularna piosenka „Jingle Bells” została napisana na Boże Narodzenie.
Quiz o Świętach Bożego Narodzenia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE