Przyrodniczy spektakl w Przygodzicach trwa - para bocianów doczekała się 4 jaja!

2020-04-04 10:27
bociany
Autor: Bociany z Przygodzic / FB

Tak jak nakazuje natura - jest czwarte jajo w słynnym podostrowskim gnieździe Przygody i Dziedzica. Pojawiło się wczoraj (03.04) tuż przed godziną 21.00. Wszyscy mogli je zobaczyć kilkanaście minut później - o 21.17. Co bardzo dokładnie zauważyli internauci, którzy na bieżąco śledzą to, co dzieje się u przygodzickiej bary bocianów.

To kiedy dokładnie pojawiają się jaja wiemy dzięki internautom, którzy niemal z zegarmistrzowską dokładnością wiedzą, co dzieje się przed kamerami w Przygodzicach. Dzięki nim wiemy, że Przygoda zniosła czwarte jajo o 20.58. Ale, aby je zobaczyć trzeba było poczekać kilkanaście minut.

Przygoda odsłoniła je o godz. 21:17. Dziedzic przyjrzał się jajom, ułożył je dziobem, następnie usiadł, aby je ochronić przed chłodem.

Czytamy na facebookowym profilu bocianów z Przygodzic. 

Czy będzie jajo numer 5? Przekonamy się już pojutrze. Życie bocianiej rodziny możecie podglądać TU http://www.bociany.przygodzice.pl/

Poniżej film z momentu pojawienia się 4 jaja :)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE