Ponad 11 tysięcy złotych dla Amelki - kiermasz ciast w Grabowie zakończony sukcesem

2020-09-15 11:10
amelka
Autor: Justyna Ptak/ Fb

Ponad 11 tysięcy złotych - dla chorej AMELKI z DORUCHOWA. Taką kwotę udało się zebrać podczas charytatywnego kiermaszu ciast , który odbył się w Grabowie nad Prosną. Amelka urodziła się w kwietniu. Choruje na artrogrypozę. Na leczenie i rehabilitację potrzebuje 3,5 mln złotych.

W akcje pieczenia ciast zaangażowały się koła gospodyń wiejskich, a także sami mieszkańcy. W sumie przygotowano ponad 120 wypieków, które pokrojono i zapakowano w 700 paczek. Sprzedano prawie 650.

To był wyjątkowy dzień. Bardzo się cieszymy, że w naszej Gminie są tak hojni mieszkańcy oraz tak wspaniałe kobiety, które z takim zapałem i uśmiechem angażują się w pomoc innym.❤❤❤ 🥰Amelce życzymy dużo zdrowa, a rodzicom siły i wytrwałości w dążeniu do sprawności ich kochanej córki.

Napisała na swoim facebookowym profilu Justyna Ptak, jedna z organizatorek akcji.

Prócz ciast dla najmłodszych była także wata cukrowa, kolorowe napoje i balony, z których dochód również został przekazany na rzecz Amelki. 

Dziewczynce cały czas można pomóc. Zbiórka trwa na portalu siepomaga.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE