Nowa Rada Nadzorcza Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia powołana

2020-09-17 14:52
szpital
Autor: ksz

Dziś (17.09) uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników spółki Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia powołano nową Radę Nadzorczą szpitala. Poprzednią zwolniono po nieszczęśliwych wydarzeniach jakie miały miejsce w placówce w ostatnim czasie. Jak mówi Lech Janicki starosta ostrzeszowski to pierwszy i nie ostatni krok, by wśród mieszkańców odbudować zaufanie do ostrzeszowskiego szpitala i poprawić jakość usług.

Jak informuje starosta ostrzeszowski Lech Janicki w skład nowej rady weszli:

- dr hab. Anna Matuszczak – prof. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, kierownik Katedry Makroekonomii i Gospodarki Żywnościowej, w latach 2017-2020 członek Rady Nadzorczej Wielkopolskiego Oddziału NFZ w Poznaniu,- Piotr Nowicki – menadżer ochrony zdrowia i wykładowca akademicki, z wykształcenia socjolog; dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, wcześniej pełnomocnik ds. restrukturyzacji Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie,- Marzena Wodzińska – samorządowiec i menadżer, w latach 2014-2020 członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, obecnie prezes Zarządu Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Ostrowie Wlkp.

Zgodnie z aktem założycielskim spółki Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia, Rada Nadzorcza sprawuje stały nadzór nad działalnością spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności, jednocześnie jest pracodawcą dla Zarządu Spółki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE