Lodowiska w regionie Ostrzeszowa. Chcecie pojeździć na łyżwach? Wiemy, gdzie!

2021-11-10 12:46
Lodowisko w Kaliszu otwarte
Autor: Urząd Miasta Kalisza Sezon rozpoczęty - lodowisko w Kaliszu już otwarte

W Ostrzeszowie takiej rozrywki nie znajdziecie, ale wystarczy wsiąść w auto albo pociąg i pojechać do Kalisza. To właśnie w tym mieście otwarto już LODOWISKO. Ślizgawka będzie czynna w każdy dzień tygodnia w określonych godzinach. Obowiązują przepisy sanitarne. Każdy kto chce wyszaleć się na tafli musi mieć maseczkę. Jakie jeszcze są zalecenia? Przeczytajcie.

Lodowiska w naszym regionie działają między innymi w Wieruszowie, Ostrowie Wielkopolskim czy Kaliszu. Jako pierwsza w tym sezonie wystartowała właśnie ta ostatnia - kaliska ślizgawka. To bardzo dobra forma spędzenia aktywnie czasu, jednak na pełne wyluzowanie nie można sobie pozwolić. Czwarta fala pandemii przyspiesza, więc kierownictwo obiektu zdecydowało, że będą obowiązywać zasady sanitarne. Każdy kto chce skorzystać z lodowiska musi mieć maseczkę i dezynfekować dłonie. 

Goście mają obowiązek zasłaniania ust i nosa w holu, szatni oraz na tafli lodowiska, dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu oraz utrzymywania dystansu społecznego. Zaleca się korzystanie z własnych łyżew oraz sprzętu. Wszystko po to, żeby łyżwiarze mogli cieszyć się lodowiskiem w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Mówi Michał Jackowski, prezes zarządu spółki Aquapark Kalisz.

Lodowisko w Kaliszu - godziny otwarcia

Z kaliskiego lodowiska można skorzystać:

  • od poniedziałku do czwartku w godzinach od 14:00 do 21:00,
  • w piątek od 14:00 do 22:00,
  • w soboty, niedziele i święta od 10:00 do 22:00.

Z lodowiska nie będzie można korzystać podczas przerw technicznych. Te obowiązują od poniedziałku do piątku od 17:00 do 18:00, a w soboty, niedziele i święta są dwie pauzy: od 13.00 do 14.00 i od 17.00 do 18.00.

Lodowisko w Kaliszu to obiekt zadaszony, więc z tej zimowej rozrywki można skorzystać podczas każdej pogody. Tafla ma powierzchnię 900 metrów kwadratowych (45 metrów długości i 20 metrów szerokości). Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew i przebieralnia.

Jakie są ceny biletów? Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu? Sprawdzicie https://aquaparkkalisz.pl/oferta/lodowisko

Sonda
Czy w Ostrzeszowie powinno powstać lodowisko?
Otwarty trening curlingu w Krakowie.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE