Jarocin. Śmiertlenie pobił znajomą 57-latkę? Podejrzewany o zabójstwo mężczyzna nie żyje

2023-01-24 10:27
polcija
Autor: Policja Ostrów Wielkopolski

Policja ma podejrzewanego o śmiertelne pobi​cie 57-latki z Jarocina. To 60-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Mężczyzna nie żyje. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Zdaniem policji - wstępne ustalenia wskazują na to, że to właśnie on brutalnie pobił kobietę, której ciało znaleziono dziś rano w centrum Jarocina.

Jak informuje rzecznik komendy w Jarocinie Agnieszka Zaworska - policjanci dość szybko wytypowali podejrzewanego o brutalne, śmiertelne pobicie kobiety. Ale do jego zatrzymania potrzebowali wsparcia kolegów z Poznania, bo był to mieszkaniec powiatu poznańskiego.

- Po zdarzeniu do działania przystąpił nasz wydział kryminalny, wszystkie patrole prewencji przy wsparciu wydziału kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji. Ustaliliśmy, że sprawcą może być mieszkaniec powiatu poznańskiego, znajomy kobiety - mówi rzeczniczka.

I faktycznie, na tym terenie, w mieszkaniu podejrzewanego znaleziono ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo.

Teraz policja wyjaśnia dokładne okoliczności i motywy zabójstwa kobiety oraz śmierci jej oprawcy.

Jaki będzie dla Ciebie 2023 rok? Rozwiąż quiz i się przekonaj

Pytanie 1 z 8
Co lubisz robić w wolnym czasie?
Źródło: Jarocin. Śmiertelnie pobił znajomą 57-latkę? Podejrzewany o zabójstwo mężczyzna nie żyje
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE