Czy basen Oceanik wystartuje 6 czerwca? "Czekamy na szczegółowe wytyczne"

2020-05-29 14:15
Oceanik
Autor: Kryta Pływalnia Oceanik w Ostrzeszowie

Wchodzimy w 4 etap odmrażania gospodarki i znoszenia obostrzeń. Od 6 czerwca działalność mogą rozpocząć między innymi siłownie, kluby fitness czy baseny. Kryta pływalnia Oceanik, a także kąpielisko zewnętrzne szykowane są na start, ale wciąż - jak mówi burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak, a także szefostwo basenów - ustalane są szczegółowe wytyczne dotyczące działalności obiektów w nowej rzeczywistości.

Najważniejsze teraz to uzyskanie szczegółowych wytycznych dotyczących działalności basenów. Dopiero po ich ustaleniu będzie można otworzyć pływalnie.

Kochani!

Chcielibyśmy Wam już dziś powiedzieć, że ruszamy od 6 czerwca, ale właśnie w pocie czoła analizujemy wytyczne rządowe i mamy nadzieję wkrótce wydać oficjalny komunikat w tej sprawie. Czekamy też na szczegółowe wytyczne sanitarne. Musicie się jeszcze odrobinę uzbroić w cierpliwość.

Obserwujcie nasz profil.

Czytamy na facebookowym profilu pływalni Oceanik w Ostrzeszowie.

Jeżeli pogoda dopisze to ruszy także kąpielisko zewnętrzne przy Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE