Będzie II ostrzeszowski zlot pojazdów zabytkowych! Kiedy? Jakie atrakcje?

2020-02-10 20:14
zlot
Autor: Klasyki na Ziemi Ostrzeszowskiej

10 maja 2020 - tę datę każdy fan motoryzacji powinien w kalendarzu zapisać. Wtedy bowiem odbędzie się już po raz drugi w Ostrzeszowie zlot pojazdów zabytkowych. Organizuję go Stowarzyszenie "Klasyki na Ziemi Ostrzeszowskiej". W tym roku organizatorzy wprowadzają parę zmian. Jakich? O tym w dalszej części artykułu.

To była petarda, ale organizatorzy mają ochotę na więcej. W ubiegłym roku przez I ostrzeszowski zlot przewinęło się około 100 aut. Pogoda dopisała, było kilka koncertów, parada ulicami miasta czy konkursy, ale w tym, 2020 roku ma być jeszcze lepiej. 

Rok 2019 był dla nas przełomowy❗️ Pierwszy, raz organizowaliśmy event na tak dużą skalę. Udało nam się zdobyć pokaźne grono fanów, wiele osób wstąpiło w nasze szeregi. Pokazaliście, że popieracie potrzebę organizacji imprez motoryzacyjnych w Ostrzeszowie. Dlatego założyliśmy stowarzyszenie by w tym roku móc zapewnić jeszcze więcej atrakcji, aby rosnąć w siłę i próbować dorównać poziomem najlepszym zlotom tego typu w kraju. W zeszłym roku odwiedziło nas ponad 100 pojazdów, teraz szykujemy się na więcej, dlatego już dziś zarezerwuj w kalendarzu datę 10.05.20r. i widzimy się na miejscu.

czytamy na facebookowym profilu wydarzenia.

Jakie konkretnie to zmiany? Przede wszystkim ma być więcej miejsca, a samochody będą podzielone na 6 stref motoryzacyjnych. W nich prezentować się będą auta pochodzące z Ameryki, Azji, Europy Zachodniej lub Wschodniej. Będzie także wydzielone miejsce dla motocykli. 6 strefa stoi póki co pod znakiem zapytania. To, co w niej zobaczymy jest na razie tajemnicą. 

Wydarzeniu towarzyszyć będą koncerty - choć na razie organizatorzy nie zdradzają kto wystąpi, parada ulicami miasta, pokazy ratownictwa i różne konkursy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE