41-latek z Grabowa znęcał się nad rodziną - koszmar trwał 5 lat

2021-11-08 9:29
pięść
Autor: pixabay.com

Koszmar trwał 5 lat. 41-letni mieszkaniec Grabowa nad Prosną od 2016 roku psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją rodziną. Awantur dość już miała 19-letnia córka mężczyzny, która wraz z dwojgiem swojego rodzeństwa zgłosiła sprawę na policję. Okazało się, że 41-latek pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał swoje dzieci i żonę, popychał ich, ośmieszał i uderzał.

Kilka dni temu, 1 listopada dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie dotyczące podjęcia interwencji domowej wobec pijanego 41-letniego mężczyzny, który wszczął awanturę wobec swoich dzieci. Tego samego dnia do komendy zgłosiła się 19-letnia córka agresora, która opowiedziała, że ojciec od 5 lat fizycznie i psychicznie znęca się nad nią, rodzeństwem i matką.

W toku podjętych czynności ustalono, że mężczyzna w okresie od stycznia 2016 roku do chwili obecnej, znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których w sposób obraźliwy zwracał się do swojej żony oraz dzieci, popychał ich, ośmieszał oraz zadawał uderzenia.

Mówi asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik ostrzeszowskiej policji.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna trafił do aresztu. 

Mężczyznę zatrzymano do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie i przewieziono do komendy celem wykonania czynności procesowych. Mężczyzna odmówił poddania się kontroli stanu trzeźwości jak i badaniu lekarskiemu przed umieszczeniem go w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych. Ponadto podczas podejmowanych wobec niego czynności przez cały czas był silnie wzburzony oraz utrudniał wykonanie czynności interweniującym policjantom.

Dodaje rzeczniczka. 

Agresor dostał nakaz opuszczenia domu. Teraz ma dozór policji oraz zakaz kontaktowania się i zbliżania do rodziny. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE